Buitenaanzicht_avond
JdH-20240824 RAUM 021_Foto Jelmer de Haas_WEB

Nu bij RAUM

01/04 - 31/12
event
Jouw event hier?
Filter op

Jouw event hier? Heb jij een tof idee? Meld je aan en realiseer jouw idee op ons plein.

Workshop voor alle kinderen: Spelen over drempels Dit is een inclusieve workshop voor alle kinderen van 4 - 12 jaar

Pleinotheek Kom langs, kies iets leuks uit om te doen en vier het plein!

Exporaam: Wat blijft in draad van Powerhouse Ibtissam Feger

Openingsfestival RAUM 2026 De kick-off van ons cultureel programma

La Calçotada x RAUM We steken bij RAUM de barbecues aan voor een echte Catalaanse traditie

SOUK Utrecht Festival met markt, cultuur, food & muziek

Kinderrommelmarkt XXL Een plein vol kleedjes met het mooiste tweedehands spullen voor en door kinderen verkocht.

Mensenrechtencollege - klimaat College in samenwerking met Bibliotheek Utrecht

Mensenrechtencollege - historisch onrecht College in samenwerking met Bibliotheek Utrecht

Archief
hjWxngV6tidwDkfJDEgMjHD2KEz
photo_2025-04-08 10
11/07/2025
20:00 - 23:00

Brommerbios: Perfect Days Met liefde geselecteerde films in onze openluchtbioscoop

Geniet van de zwoele zomeravonden bij de Brommerbios! De Brommerbios is dé Utrechtse mobiele buitenbioscoop, gebouwd op een vintage Zundapp bakbrommer uit de jaren ’70.

Locatie

RAUM 
Berlijnplein, Utrecht

Kosten€10

Kom elke vrijdag langs voor de met liefde geselecteerde arthouse blockbusters en duik in de wereld van de films met bijzondere gasten. Dit jaar is het thema ‘vertrouwde vreemden’. Ontdek films met hoofdpersonen die ondanks hun ogenschijnlijke verschillen de verbinding met elkaar opzoeken. Stuk voor stuk verhalen waarin je je kunt herkennen en die je inspireren.

Voorprogramma:
De Utrechtse kunstenaar Marin Hondebrink werkte jarenlang als toiletschoonmaker in winkelcentrum Hoog Catharijne. Tijdens haar diensten fotografeerde ze bijzondere en opmerkelijke vondsten in de toiletten. In 2020 bundelde ze deze beelden in het boek Artist as a Toilet Attendant: Facebook Memoires from a Public Toilet. Voorafgaand aan de film gaan we in gesprek met Marin over haar unieke boek en haar ervaringen als schoonmaker in de Utrechtse openbare toiletten.

Perfect Days
Hirayama is volkomen tevreden met zijn eenvoudige leven als schoonmaker van openbare toiletten in Tokio. Naast zijn gestructureerde dagelijkse routine geniet hij van zijn passie voor muziek en bomen die hij fotografeert. Enkele onverwachte ontmoetingen brengen hem uit balans maar geven uiteindelijk extra kleur aan zijn dagen.

Credits
Cast: Kôji Yakusho, Yumi Asô, Tokio Emoto, Sayuri Ishikawa, Tomokazu Miura, Arisa Nakano
Regisseur: Wim Wenders
Genres: Drama
Landen: Japan, Duitsland
Gesproken taal: Japans
Ondertitelde taal: Nederlands
Jaar: 2023
Lengte: 120 min
Kijkwijzer: 12 jaar