
























Geniet van de zwoele zomeravonden bij de Brommerbios. Dé Utrechtse mobiele buitenbioscoop op een vintage Zundapp bakbrommer. Elke vrijdagavond vertonen we een met liefde geselecteerde arthouse blockbuster met hoofdpersonen die ondanks hun ogenschijnlijke verschillen de verbinding met elkaar opzoeken. De filmavond wordt verrijkt door een bijzondere gast die je meeneemt in de wereld van de film.

My Favourite Cake
In Teheran besluit de zeventigjarige weduwe Mahin haar dagelijkse routine los te laten en opnieuw contact te maken met de buitenwereld. Een ontmoeting met de vriendelijke taxichauffeur Faramarz breekt haar leven even open. In de intimiteit van één avond vinden twee vreemden troost en gezelschap, voordat ze weer ieder hun eigen weg gaan.
Voorprogramma:
Voorafgaand aan de film vertelt zanger Mazis zijn verhaal met muziek: herkenbare verhalen over dromen, verdriet en vrijheid. Hij werd in Iran gevangengezet omdat hij als muzikant zijn stem liet horen, en vluchtte vervolgens naar Nederland om hier zijn vrijheid te vinden. Mazis heeft in zijn kwetsbaarheid enorme kracht gevonden en raakt je daarmee recht in het hart.
20:00 uur – Inloop
Vanaf 20:00 uur ben je van harte welkom om een drankje te halen en een fijn plekje uit te zoeken.
20:30 uur – Start van de film
Om 20:30 uur begint de film en kan de avond echt van start gaan.
Credits
Cast: Lili Farhadpour, Esmaeel Mehrabi
Regisseur: Maryam Moghadam, Behtash Sanaeeha
Genres: Drama
Landen: Iran
Gesproken taal: Perzisch
Ondertitelde taal: Nederlands
Jaar: 2024
Lengte: 97 min
Kijkwijzer: 12 jaar